Investuj do svého zdraví

    Výživové poradenství

Zdraví, energie, radost

Nabízím Vám 3 formy spolupráce. Pokud si chcete zpestřit svoje stravování, tak je pro Vás připraven jídelníček. Pakliže chcete dlouhodobější spolupráci a podrobnější dohled nad Vaším stravováním a opravdové výsledky. Tak jsem pro Vás připravil další dvě služby, které Vám v tom pomohou.

Hlavní věcí, kterou spolu budeme řešit je Váš metabolismus. Odhalíme dosavadní stravovací chyby, které vedou ke zpomalení metabolismu a tím i k ukládání tuku v těle. Naučím Vás co, kdy a kolik jídla je zapotřebí sníst, aby byl metabolismus v rovnováze. Tělo dobře fungovalo, mělo dostatek energie a nemuselo si dělat tukové zásoby. Stravování nastavíme tak, abyste postupně shazovali přebytečný tuk a zachovali si svalovou hmotu. Mé služby jsou vhodné pro kohokoliv, kdo chce změnit svou postavu a životosprávu. Cíl je pro všechny stejný – žít zdravě a být v dobré kondici. Zaujaly Vás mé služby? Objednejte se na konzultaci zdarma. Společně to zvládneme!

Vyber si službu

Nabídka sestavení jídelníčku je pro Vás připravena v sekci online programy.

Spolupráce probíhá formou konzultací. Na první probereme Vaše dosavadní stravovací návyky, zhodnotím Váš stav a na všem se domluvíme. Na další konzultaci dostanete stravovací plán a vše si vysvětlíme. Následují další dvě až čtyři konzultace, kde bude probíhat korekce jídelníčku dle pokroků a také probereme vše co bude potřeba.

*Poradenství lze poskytovat i online. Stačí, když mě kontaktujete a na všem se domluvíme.