Raimund Unger

Jmenuji se Raimund Unger. Pracuji jako osobní fitness trenér a výživový poradce. Fitness, zdravému životnímu stylu a dalším sportům se věnuji již řadu let. V posledních letech se věnuji kulturistice a dalším silovým disciplínám.

Po gymnáziu jsem 3 roky studoval Vyšší odbornou zdravotnickou školu v Praze, obor Diplomovaný Nutriční terapeut. V této době jsem se hodně zajímal o výživu a získával cenné zkušenosti. Později jsem je proměnil v praxi a dnes Vám mohu pomáhat. Dále jsem absolvoval trenérskou školu fitness akademie Ronnie. Získal jsem licenci Fitness trenéra a začal se tomuto oboru věnovat profesně.

V současnosti studuji 1. Trenérskou třídu na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v Praze. Také stále navštěvuji kurzy a semináře v oblasti fitness.

Pomohu Vám s celkovou proměnou postavy. Nastavím jídelníček, tréninkový plán a vše Vás naučím na osobních trénincích.

Můj příběh

Od malička jsem se věnoval nejrůznějším sportům. Nejvíce fotbalu, který jsem začal hrát, když mi bylo 9 let. Někdy kolem 17 let jsem fotbal hrát přestal a začal jsem závodně tančit latinu a standard. Po roce jsem se zúčastnil Mistrovství ČR ve své začátečnické kategorii a s partnerkou jsem skončili na 9. místě z 80 párů. Nicméně jsem usoudil, že to není pro mě a znovu začal hrát fotbal, ale tentokrát ten malý, Hanspaulku.

Kamarádi, se kterými jsem hrával, už tehdy chodili do posilovny. V tu dobu jsem z nich byl nejmenší, a tak jsem si řekl, že bych to taky mohl zkusit. Chvíli jsem cvičil a zjistil jsem, že mě to opravdu baví a začínám se zlepšovat. Po pár měsících jsem cvičením začal naprosto žít a byla to hlavní věc co mě zajímala. Po roce cvičení jsem přestal hrát fotbal, protože jsem se chtěl naplno věnovat posilování. Od té doby se plně věnuji fitness jak pracovně, tak jako sportovec.

Po dvou letech jsem se připravil na svoje první závody v kulturistice. Kulturistice se věnuji stále a plánuji další závody. Ale věnuji se i dalším nejrůznějším technikám a tréninkům, abych se dále pracovně rozvíjel. V budoucnu plánuji poskytovat služby i jako silově-kondiční trenér.

Osobní trenér

Na osobním tréninku se Vám budu plně věnovat a naučím Vás správnou techniku cvičení. Cvičení se mnou zvládnete a bude Vás to bavit.

Výživový specialista

 Nevíte jak sestavit jídelníček, děláte vše co máte a pořád nehubnete nebo Vám neroste svalová hmota? Přijďte na osobní konzultaci, kde všechno probereme a já Vám poradím jak na to.

Kulturista

Vše mám vyzkoušeno na sobě. Hubnout tuk, zpevňovat tělo nebo třeba i nabírat svalovou hmotu. Vše je možné!

Navážeme spolupráci?

Osobní trenér a výživový specialista