Kompletní balíček

Nejvíce efektivní forma spolupráce

Tato dlouhodobá komplexní spolupráce je zaměřena na změnu životního stylu. Pomohu Vám s celkovou proměnou postavy. Budu dohlížet na Vaše stravování i tréninky. Pokud chcete nejefektivnější formu spolupráce a opravdové výsledky, tak kompletní balíček je pro Vás tou správnou volbou.

Už dlouho si říkáte, že byste se sebou chtěli začít něco dělat? Ale nevíte, kde a jak vlastně začít. Chcete správně a efektivně cvičit, ale úplně si nejste jistí technikou nebo strukturou tréninků? Nevíte si rady se stravováním? Co a kdy jíst? Stojíte o celkovou změnu životního stylu a vaší postavy? Chcete opravdové výsledky, ale potřebujete nad sebou pevnou ruku? Říkáte si, že byste do toho šli, ale sami to nezvládnete? Nemusíte na to být sami. Jsem tu pro Vás a nabízím Vám tuto komplexní službu, díky které docílíte skutečné změny. Společně to zvládneme!

Výživové poradenství + osobní tréninky

Dlouhodobá spolupráce probíhá následovně. Na úvodní konzultaci si budeme hodně povídat. Zmapuji Vaše dosavadní sportovní aktivity a stravování, abych věděl jak začneme. Domluvíme se na cíli, kterého budeme chtít dosáhnout. Také si řekneme vše co bude potřeba k sestavení jídelníčku a tréninkového plánu. Na další konzultaci dostanete jídelníček, tréninkový plán a odcvičíte svůj první trénink. Při každém dalším tréninku budeme řešit tréninkový plán a postupně ho obměňovat. Také stále budeme ladit jídelníček a měnit ho podle vašich pokroků. Také se mi kdykoliv můžete ozvat na můj kontakt s dotazem.

dáme se do toho?

Vyber si balíček

Co spolupráce obsahuje?

*Kupujete si proměnu a výsledek. Proto nabízím spolupráci na jasný časový úsek, ve kterém jsme schopni si naplánovat cíl a reálně ho splnit.