dostanu tě do formy!

Osobní trénink

dostanu tě do formy!

Co můžeš čekat?

Zaručuji profesionální servis při tréninkové jednotce s individuálním přístupem ke každému klientovi dle jeho potřeb a dispozic. První trénink předchází úvodní konzultace, kde si probereme vše potřebné, stanovíme cíle a styl tréninků. Osobní trénink je jasnou volbou, pokud se chcete dostat do formy. Naučím Vás správnou techniku cvičení a kombinaci nejrůznějších cviků na celé tělo.

Nezáleží na Vaší váze, fyzičce nebo zkušenostech. Pomůžu Vám, ať už potřebujeme výrazně zhubnout, vytvarovat postavu nebo zlepšit kondici. Správný trénink Vás vnitřně naplňuje a těšíte se na něj. Je to potěšení, díky kterému ze sebe máte lepší pocit. Budete se cítit skvěle fyzicky i psychicky. Cvičení a pohyb je radostí, pokud víte jak na to. Při zakoupení dlouhodobější spolupráce ode mne dostanete tréninkový plán zdarma. Takže budete vědět co cvičit a budete se dál postupovat ke stanoveným cílům.

Moje filosofie osobních tréninků

Rád bych Vám představil svou filosofii osobním tréninků. Snažím se každému klientovi určitým způsobem změnit jeho život. Vše co Vám budu předávat, směřuje k dosažení cíle, který si spolu určíme. Ode mne si nekupujete nějaký balíček 10 tréninků, který nakonec nebude mít žádný efekt. Kupujete si proměnu a výsledek. Proto nabízím spolupráci na jasný časový úsek, ve kterém jsme schopni si naplánovat cíl a reálně ho splnit. Poskytuji služby formou dlouhodobější spolupráce. Můžete si zvolit měsíční nebo 3 měsíční spolupráci.

dáme se do toho?

Začni hned

Výhody tréninku pod mým vedením

\

Profesionální dohled nad vaším tréninkem

\

Individuální přístup a rychlejší výsledky

\

Správná technika cvičení, žádné zranění

\

Propracovaný tréninkový plán v ceně

\

Větší motivace a lepší výkony

Úvodní konzultace

Na úvodní konzultaci probereme jak jste sportoval/a doposud a co očekáváte od naší spolupráce.

1 Trénink

Každá tréninková lekce trvá 60 minut. Pokud chcete docílit lepších výsledků, tak doporučuji zvolit dlouhodobější spolupráci. Budete mít výsledky, ušetříte a dostanete i něco navíc.

Měsíční spolupráce

Spolupráce obsahuje pravidelný plán 8 tréninkových lekcí, úvodní konzultaci a tréninkový plán. 

Intenzivní měsíční spolupráce

Spolupráce obsahuje pravidelný plán 12 tréninkových lekcí, úvodní konzultaci a tréninkový plán. Tato služba je připravena pro ty, kteří na sobě chtějí intenzivně pracovat.

3 měsíční spolupráce

Spolupráce obsahuje pravidelný plán 24 nebo 36 tréninkových lekcí, úvodní konzultaci a tréninkový plán, který budeme postupně obměňovat.

*Spolupráci Či trénink lze zakoupit také pro dvojice či trojice. Cena je individuální.